Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę żłobka „Krasnal”. Oferty mogą wpływać do 15 lipca. Wybrany wykonawca będzie miał 450 dni na wykonanie inwestycji.

To bardzo długo wyczekiwana inwestycja w naszym mieście. Zapotrzebowanie na dodatkowe miejsca w żłobku jest bardzo duże. Rozbudowa ma polegać na dobudowaniu budynku z tyłu istniejącego żłobka. Projekt jest już gotowy. Teraz miasto czeka na wykonawcę, który podejmie się przeprowadzenia tej inwestycji.

Umowa na to zadanie została podpisana w sierpniu 2019 roku, i przez cały ten czas projektanci starali się tak zaprojektować ten żłobek, żeby odpowiadał on potrzebom dzieci, mówi Anna Mieczkowska.

Ma to być budynek dwukondygnacyjny. Mają się w znaleźć m.in. cztery duże sale z sypialniami i węzłami sanitarnymi. W tej chwili do kołobrzeskiego żłobka uczęszcza 120 maluchów. Rozbudowa żłobka oznacza dodatkowych 100 miejsc.

Komentarze  
0 # Ann 2022-08-03 22:28
Dlaczego tyle razy przeklada sie ternin zlozenia ofert?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook