W poniedziałek w Porcie Rybackim doszło do dużego pożaru. Spaliła się hala produkcyjna, w której remontowano łodzie motorowe. Budynek hali został niemal całkowicie zniszczony. Teraz można pomóc właścicielom.

Poniższy komunikat to apel właścicieli firmy "Solna Boats", która działała w kołobrzeskim porcie, a 27 czerwca w wyniku pożaru w ciągu kilku godzin straciła cały dobytek firmy.

 

Zdarzają się w życiu takie dni jak zeszły poniedziałek, kiedy to w ciągu kilku chwil nasze miejsce pracy, które rozwijaliśmy przez ostatnich 10 lat przestało istnieć. Pożar strawił wszystko na co ciężko pracowaliśmy przez cały ten czas.

Ciągłe inwestycje i samozaparcie pozwoliły nam rozwinąć firmę do statusu rozpoznawalnej marki na lokalnym rynku.

Wspólnie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Niektóre z nich sprawiły, że o Kołobrzegu można było usłyszeć w zagranicznych mediach.

Było wiele pomysłów, planów na dalszy rozwój i zwykłych marzeń do zrealizowania.

Niestety teraz musimy zacząć wszystko od nowa..

Razem z halą spłonęły wszystkie nasze narzędzia, urządzenia diagnostyczne, materiały serwisowe, kilka nowych silników jak również łodzie, które miały na koniec tygodnia trafić w ręce naszych klientów.

NIestety już na drugi dzień okazało się też, że nasze ubezpieczenie zostało przygotowane w taki sposób, że nawet gdyby zostało wypłacone w całości to nie pozwoli nam to na pokrycie połowy poniesionych strat.

Zaistniała sytuacja sprawiła, że musimy się do Was zwrócić z prośbą o pomoc.

Jesteśmy pełni samozaparcia, pracujemy dalej i z optymizmem patrzymy w przyszłość jednak cały widok przysłania nam widok naszego dorobku w płomieniach. Liczymy na to, że uda nam się odbudować firmę i znowu w normalnych warunkach będziemy mogli świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

 

Jesteśmy wdzięczni za nawet najmniejszą pomoc!

Link do zbiórki https://zrzutka.pl/39xjyw

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn