Kołobrzescy funkcjonariusze zatrzymali 66-latka, który w pasie nadmorskim urządzał nielegalną grę hazardową w 3 cukierki. Wobec mężczyzny wykonano czynności procesowe i sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.

Policjanci patrolując teren pasa nadmorskiego, zwracają szczególną uwagę na organizatorów nielegalnych gier. Wczoraj zatrzymali jednego z nich. 66-letni mężczyzna urządzał nielegalna grę na Bulwarze Jana Szymańskiego w Kołobrzegu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zatrzymano także rzeczy, którymi się posługiwał podczas prowadzenia gry.

Zgodnie z art. 128 kodeksu wykroczeń ten, kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej urządza grę hazardową lub użycza do niej środków lub pomieszczenia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. W związku z wypełnieniem znamion tego czynu policjanci skierowali wniosek o ukaranie mężczyzny do sądu.

Komentarze  
+13 # HyGyJy 2022-07-07 09:20
Jednego tylko złapali? Tam stoi ok 10 podstawionych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # jainna 2022-07-07 13:49
cukierki też zatrzymano?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Olo 2022-07-08 01:57
Nie ma żadnej wzmianki o zabezpieczeniu pieniędzy uzyskanych z gry. Jeśli ich nie ma to nie było korzyści majatkowej czyli brak czynu zabronionego a zatem sprawa do kosza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook