Koszalińska Kawiarenka Prawna serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z profesorem Adamem Bodnarem, które odbędzie się w Hotelu Aquarius Spa w dniu 22 września 2022 roku (czwartek) o godzinie 18:00.

"Nigdy nie odpuszczę… trucicielom środowiska naturalnego” - to nawiązujący do ostatniej książki Adama Bodnara, temat przewodni rozmowy. Rozmowę z profesorem Adamem Bodnarem moderować będą członkowie Naczelnej Rady Adwokackiej, wieloletni Dziekani swoich Izb oraz wybitni przedstawiciele samorządu adwokackiego w Polsce - adwokat Justyna Mazur (Izba Adwokacka w Bydgoszczy) oraz adwokat Marek Mikołajczyk (Izba Adwokacka w Szczecinie). Wydarzenie jest organizowane i objęte patronatem przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” Oddział w Szczecinie, Okręgową Radę Adwokacką w Koszalinie oraz Koszalińskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Era Kobiet z siedzibą w Koszalinie, w ramach projektu Koszalińskiej Kawiarenki Prawnej. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest bezpłatne.

Komentarze  
+10 # Popapraniec 2022-09-18 23:46
Znowu będzie nadawał na polski rząd . Specjalista od antypolskiej propagandy .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # aTomek 2022-09-19 08:21
Uważnie zapamiętajmy listę moderatorów. To lista antypolska która za nic ma dobro Ojczyzny a jedynie interes POlityczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pioter 2022-09-20 05:34
Moim zdaniem to wina Tuska ! :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Rob 2022-09-20 09:23
Pisowskie glowy nigdy nie zrozumieja ludzi takich jak pan Bodnar bo jest inteligentny ,wyksztalcony i empatyczny z wysoka kultura osobista .Wiem zaraz dostane kilka minusow ale to nie wazne jest bo wyznawcy wola chamstwo, klamstwo i pustoglowie.A tak w ogole to ludzie bez podstawowego wyksztalcenia nie powinni miec prawa glosu.Pozdrawiam madrych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook