Leśne kalambury, rodzinny quiz tematyczny i warsztaty ekologiczne, to tylko część atrakcji jaka miała miejsce w sobotę w parku przy ulicy Frankowskiego. Wszystko w ramach zorganizowanego przez miasto festynu z okazji Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata.

W sobotę w samo południe park przy ulicy Frankowskiego ożył. Wszystko za sprawą festynu „Przyjaciele Ziemi”. Podczas wydarzenia sadzono konwalie, a każdy kto przyniósł sadzonkę tej rośliny otrzymał nawóz z osadów ściekowych.

Podczas festynu wiele atrakcji czekało także na tych najmłodszych. Nauka poprzez zabawę, czyli leśne kalambury, warsztaty ekologiczne, muzyka i rodzinny quiz. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także akcja dotycząca tworzenia własnych kompozycji z roślin w słoiku.

Organizatorem festynu było miasto przy współpracy Lasów Państwowych Gościno oraz Miejskich Wodociągów i Kanalizacji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook