"Szczęście” - to tytuł konkursu plastycznego skierowanego do uczniów klas I - IV szkół podstawowych. Temat, który ludzkość od zarania dziejów próbowała zdefiniować, poskromić, określić.

Szczęście jako stan przejściowy czy stały? Co sprawia, że czujemy się szczęśliwi? Czy może sam brak nieszczęścia? Dzieci w postrzeganiu, na pozór rzeczy skomplikowanych, są mistrzami uproszczeń. Pragniemy skorzystać z ich niewyczerpanych pokładów swobody i wyobraźni w tegorocznej kampanii społecznej. 25 listopada 2022r. rozpoczną się obchody 16 Światowych Dni Przeciw Przemocy.

Kołobrzeg wpisuje się w ogólnoświatowy zryw, prowadząc miejską kampanię "Przemoc jest słaba”. Wybrane prace na temat szczęścia, zostaną opublikowane w specjalnym wydawnictwie miejskiej kampanii "Przemoc jest słaba”. Wydawnictwo zostanie zaprezentowane podczas "Akademii dobrego słowa”, która odbędzie się 25 listopada i konferencji kończącej Dni. Obrazy zestawione będą z tekstami uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy wypowiadali się w konkursie "Co ty wiesz o przemocy?”

Więcej szczegółów tutaj.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn