Policjanci zatrzymali 34-latka w związku z paserstwem i przywłaszczeniem. Mężczyźnie postawiono już zarzuty dotyczące dwóch przestępstw na terenie Kołobrzegu. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali mieszkańca miasta. 34-latek był wskazywany jako sprawca przywłaszczenia elektronarzędzi o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Dodatkowo mężczyzna był podejrzany do innej sprawy dotyczącej kradzieży w jednym z kołobrzeskich sklepów, gdzie miał pomagać w zdobyciu mienia uzyskanego przy pomocy przestępstwa – agregatu prądotwórczego, który został odzyskany. 34-latkowi postawiono już dwa zarzutu dotyczące paserstwa i przywłaszczenia. W związku z tym będzie odpowiadał przed sądem, gdzie wymierzona kara może sięgać nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook