×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 69.

26-latek zaatakował księdza po kolędzie a następnie chciał ukraść saszetkę z zawartością pieniędzy. Mężczyzna usłyszy zarzut rozboju.

 Do zdarzenia doszło na osiedlu Lęborskim w Kołobrzegu.  Do wychodzącego z klatki księdza podbiegło dwóch mężczyzn, którzy przewrócili go na ziemię i próbowali wyrwać saszetkę . W trakcie szarpaniny, ksiądz wzywał pomocy co spłoszyło sprawców. Chwilę po zajściu zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. To 26 -letni mieszkaniec Kołobrzegu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu . Dziś usłyszy zarzuty, a sąd ma podjąć decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Praca kołobrzeskich policjantów zmierza teraz do zatrzymania drugiego ze sprawców, który także poniesie odpowiedzialność za to przestępstwo.

Zatrzymanemu za usiłowanie rozboju zgodnie z kodeksem karnym grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook