Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza do składania wniosków o przyznanie stypendiów oraz nagród sportowych za osiągnięte wyniki w 2022 roku.

Zasady, tryb przyznania i pozbawiania oraz rodzaje i wysokości stypendiów sportowych oraz nagród określa Uchwała Nr XVI/228/19 Rady Miasta Kołobrzeg z dnia 9 grudnia 2019 r.

Wnioski można składać:

- w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Kołobrzeg ul. Ratuszowa 13,

- przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Kołobrzeg ul. Ratuszowa 13, 78 - 100 Kołobrzeg (decyduje data stempla pocztowego).

Termin składania wniosków mija 15 grudnia 2022 r.

Jednocześnie Urząd Miasta przypomina, że kluby sportowe po okresie otrzymywania stypendium zobowiązane są do złożenia Prezydentowi Miasta sprawozdania z realizacji przez zawodnika programu szkoleniowego, udziału w zawodach, uzyskanych wynikach oraz jego postawy sportowej.

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się na stronie internetowej Miasta Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn