Zakończył się etap odwiedzania rodzin w ramach tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Większość odwiedzonych i wdrożonych rodzin znalazła już swoich DARCZYŃCÓW, co oznacza, że wolontariusze w dniach 10-11 grudnia odwiedzą te rodzinki dostarczając im PACZKI przygotowane przez DARCZYŃCÓW.

Niemniej pozostaje w bazie kilka rodzin, które wciąż czekają na POMOC. Zachęcamy do wyboru rodziny i zostania ich DARCZYŃCĄ. Wystarczy wejść w link www.szlachetnapaczka.pl, który jest bazą do rodzin w naszej okolicy.

CO ROBI DARCZYŃCA PRZYGOTOWUJĄC SZLACHETNĄ PACZKĘ? Wybiera osobę w potrzebie lub Rodzinę, którym chce pomóc. Zbiera grupę osób, z którą przygotuje Paczkę oraz dzieli zakupy i obowiązki. Koordynuje zebranie przedmiotów z listy potrzeb wybranej osoby lub Rodziny. Pakuje ze swoją grupą paczki i przywozi do wyznaczonego magazynu w Weekend Cudów w dniach 10-11 grudnia 2022 r. Więcej informacji znajdą Państwo w PORADNIKU DARCZYŃCY.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn