Podczas dzisiejszej sesji Rada Miasta przyjęła budżet na 2023 rok. Większość radnych poparła propozycję budżetu, choć nie brakuje uwag. 

Nie dostrzegamy w tym budżecie nic szczególnego, w naszej ocenie jest to zwykły budżet, taki jaki przygotowałby każdy kto myśli o takim bieżącym administrowaniu miasta, dlatego nasz klub wstrzyma się od głosu, mówi Jacek Woźniak.

Według Macieja Bejnarowicza jest to budżet zachowawczy, mało odważny i nie spełnia swojego zadania. Jak mówi, w budżecie znajdują się cały czas te same pozycje, o których rozmawialiśmy od samego początku i nie są one zrealizowane. To podstawowy zarzut, który kieruje w stronę prezydent klub Prawa i Sprawiedliwości.

Krzysztof Plewko negatywnie odniósł się do tego czego w budżecie nie ujęto. A chodzi o przebudowę zejście na plażę od strony ulicy Plażowej w Dzielnicy Zachodniej.

Według Łukasza Zięby założenia budżetowe są ambitne. Ocenia ten budżet jako stabilny i zrównoważony.

Ostatecznie radni 13 głosami za przyjęli budżet na 2023 rok. 7 wstrzymało się od głosu.

Komentarze  
+4 # Łatwe Pieniądze 2022-11-30 19:09
A co tam budżet , najważniejsze że ekipa trzymająca władzę się wyżywi , a reszta to "ch**, du** i kamieni kupa" .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn