W czwartkowy poranek działania funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu skupiły się na kontroli trzeźwości. Dzięki pracy policjantów z drogi wyeliminowano dwóch kierujących, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu.

Dziś w godzinach porannych policjanci drogówki uniemożliwili jazdę nieodpowiedzialnym kierującym. Na ul. 6 Dywizji Piechoty w Kołobrzegu zatrzymali pojazd m-ki BMW, podczas kontroli od kierującego wyczuli silną woń alkoholu. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 45-latek ma w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. W kilka minut od pierwszej kontroli zatrzymali kierującego pojazdem m-ki Volkswagen, który również był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że mężczyzna ma prawie pół promila alkoholu w organizmie.

Prawo jazdy obu mężczyzn zostało zatrzymane. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem, gdzie grozić im może kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn