Wczoraj po południu na placu przed ratuszem zebrało się wielu kołobrzeżan wraz z dziećmi. Punktualnie o godzinie 16 odpalono miejską choinkę. 

Już przed godziną 16 na placu przed Ratuszem zgromadziło się sporo kołobrzeżan. Każdy był częstowany kolorowym piernikiem. Nie mogło także zabraknąć świętego Mikołaja. Punktualnie o 16 wszyscy zgromadzeni razem z prezydent po odliczeniu rozświetlili miejską choinkę.

Miejska choinka mierzy sobie ponad 10 i pół metra, rozświetla ją 19 600 punktów ledowych, ozdobiona jest złotymi srebrnymi i niebieskimi bombkami. A już od piątku na placu przed Ratuszem zrobi się jeszcze bardziej świątecznie, a wszystko za sprawą Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Komentarze  
+6 # Yyy 2022-12-08 08:02
Chyba zbyt dużo przypisuje się miastu. Nieżetelny ten materiał. Mikołaj był prywatny i zapraszał dzieci do FREGATY na karuzelę. W mieście nikt nie pomyślał o takiej atrakcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn