O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję Studio Reduta. Na początek odwiedzi nas przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Maciej Bejnarowicz.

Około godziny 10.20 połączymy się z wiceprzewodniczącym Rady Miasta Dariuszem Zawadzkim z klubu radnych Kołobrzescy Razem. Porozmawiamy o wczorajszej sesji Rady Miasta i bieżących problemach z jakimi borykają się radni w ramach swojej pracy.

Następnie spotkamy się z szefem kołobrzeskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Maciejem Mądrowskim i przedstawimy szczegóły dotyczące kolejnego finału imprezy, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Po godzinie 11. odwiedzi nas radna Kołobrzeskich Razem Danuta Wilk, a tematem będzie między innymi wykluczenie komunikacyjne Dzielnicy Zachodniej.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:05 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Artur Sempruch.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn