Na miejscu interwencji policjanci ujawnili, że ujęty sprawca kradzieży jest poszukiwany do odbycia kary aresztu na okres 1 roku za kradzież z włamaniem.

21-latek za popełnione wykroczenie dostał mandat i został zatrzymany i przewieziony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

Pracownik ochrony zgłosił dyżurnemu kołobrzeskiej jednostki ujęcie młodego mężczyzny, który dokonał kradzieży w jednym z dużych sklepów spożywczych. Łupem 21-latka padły dwie butelki piwa, którego cena nie przekraczała 6 złotych. Na miejsce interwencji udał się patrol OPI, który zazwyczaj kończy takie spotkanie nałożeniem na osobę mandatu karnego lub skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu. W tym przypadku mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 500 złotych, jednak to najmniejsza niedogodność jaka go spotkała. Policjanci po sprawdzeniu 21-latka w policyjnych systemach ujawnili, że jest poszukiwany na podstawie nakazu sądu w celu zatrzymania i doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd zostanie przetransportowanych do aresztu śledczego gdzie będzie odbywał zasądzoną karę. 21-latek był poszukiwany z uwagi na dopuszczenie się kradzieży z włamaniem.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn