Podczas grudniowej sesji, radni podjęli decyzję o oddaniu w dzierżawę na okres 9 lat zabudowanej części działki położonej przy ulicy 4 Dywizji Wojska Polskiego w drodze postępowania przetargowego. Działki, na której od lat funkcjonuje Camping Baltic. Teraz miasto przygotowuje się do przetargu.

Działkę o powierzchni ponad 3,5 hektara od 1995 roku dzierżawił Janusz Lubiński, prowadzący Camping Baltic - czterogwiazdkowy obiekt spełniający wszystkie wymagania dla tej kategorii obiektów, wielokrotnie nagradzany, cieszący się zainteresowaniem gości krajowych i zagranicznych. Umowa na dzierżawę tego terenu wygasła z końcem 2022 roku. Podczas grudniowej sesji radni podjęli decyzję o przetargu na ten atrakcyjny teren. Czy dalej będzie się tu znajdował Camping Baltic? To rozstrzygnie przetarg, który miasto zgodnie z uchwałą musi ogłosić. Pierwszym krokiem jest wywieszenie wykazu.

Przetarg ma być ogłoszony wkrótce. W tej chwili trwają spotkania z dotychczasowym dzierżawcą, żeby ten temat domknąć i uporządkować, mówi Michał Kujaczyński.

Do tematu wrócimy.

Komentarze  
+3 # Baska52 2023-01-25 08:18
Pozostaje pytanie dlaczego pan Lubinski do tej pory placic kilkukrotnie nizszy czynsz niz kwota WYWOLAWCZA w przetargu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Olo 2023-01-25 09:45
To proste przetarg wygra jakiś deweloper potrzyma parking może sezon a później powie ,że się nie opłaca i trzeba coś z tym zrobić i buch apartamenent i jest git
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn