Miasto ogłosiło VIII edycję programu „mieszkanie za remont”. Tym razem są to 4 lokale, na które wnioski można składać do 17 marca tego roku.

Lokale można obejrzeć po uprzednim umówieniu się z administratorem czyli Kołobrzeskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego, a są to:

- lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Jedności Narodowej 51/3

- lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Łopuskiego 5/10

- lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Dworcowa 4/1

- lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. 6-tej Dywizji Piechoty 72/4

Co ważne, do remontu nie trzeba zatrudniać firm zewnętrznych – można go wykonać we własnym zakresie. Szczegóły, zakres remontu wraz z rzutami lokali znajdują się w Miejskim Biuletynie Informacji Publicznej. Wnioski można składać do 17 marca.

Komentarze  
+7 # Kołobrzeg 2023-01-24 22:07
Gdyby Pełechata naliczała sprawiedliwie opłaty od dzierżaw wieczystych w mieście to byłoby nas stać na budowę mieszkań socjalnych. To co zostało ujawnione dzisiaj na sesji w tej sprawie jest bulwersujące.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Xyz 2023-01-25 07:49
Nie dla mieszkań socjalnych. Proszę wyprowadzić się na wieś lub zacząć się kształcić i pracować. Nieroby chcą nowiutkie mieszkania, a większość mieszkancow na poziomie musi tyrać na hipoteki. Nie, nie i jeszcze raz nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Olo 2023-01-25 09:51
Tylko nieroby siedzą na socjalu .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # ex mieszkaniec 2023-01-25 15:23
Nieroby, patologia i znajomości z urzędnikami jako pierwsi dostają mieszkania. Osoby pracujące i bez znajomości poczekają sobie latami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn