Kołobrzeska policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Już 5 maja odbędzie się kolejny nabór do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Wszelkie informacje można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, przy ul. Kilińskiego 20, pokój nr 213 lub pod numerem telefonu 47 78 46 612.

Wynagrodzenie:

- przed ukończeniem 26 roku życia, po ukończonym szkoleniu zawodowym podstawowym to ok. 4500 zł netto,

- w trakcie 7 miesięcznego szkolenia zawodowego podstawowego ok. 3500 zł netto,

- po ukończeniu 26 roku życia, po ukończonym szkoleniu zawodowym podstawowym to ok. 4100 zł netto,

- w trakcie 7 miesięcznego szkolenia zawodowego podstawowego ok. 3300 zł netto.

Korzystne warunki służby: nagroda roczna, nagrody jubileuszowe, równoważnik za umundurowanie, dofinansowanie do wypoczynku policjanta uzależnione od liczby członków rodziny, zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do miejsca służby, płatne nadgodziny.

Kończysz szkołę średnią, studia, a może właśnie podejmujesz decyzje o wyborze swojej drogi zawodowej. Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zachęca - dołącz do nas! Ta służba to wyjątkowa misja pomocy drugiemu człowiekowi, możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie – tak Powiatowa Komenda Policji reklamuje się na swoim facebookowym profilu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn