Dzisiaj podpisano porozumienie z dzierżawcą terenu Campingu Baltic. Na jego podstawie jeszcze dziś skierowany zostanie do Rady Miasta projekt uchwały o wyrażenie przez radnych zgody na zawarcie umowy z dotychczasowym dzierżawcą do dnia 31 października 2023 r.

Do tego terminu Miasto ogłosi przetarg na dzierżawę terenu Campingu. Co ważne dzierżawca zobowiązał się do zapłacenia czynszu dzierżawnego za okres 10 miesięcy w nowej wysokości - zgodnie z kwotą umieszczoną przez miasto w wykazie - 367,5 tysięcy złotych netto. Ponadto zobowiązał się do złożenia stosownych zabezpieczeń w zakresie obowiązku wydania przedmiotu umowy po jej zakończeniu.

Porozumienie pozwoli w bezkonfliktowy sposób odzyskać nieruchomość, a zarazem zabezpiecza interes finansowy Miasta. Ostateczna decyzja w tej sprawie należeć będzie do radnych Rady Miasta Kołobrzeg.

Komentarze  
-4 # Sandra. 2023-03-22 15:47
I brawo. Jak obie strony się starają to zawsze można znaleźć kompromis.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # układzamknięty 2023-03-22 16:28
Widać dalej ręka rękę myje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # True 2023-03-22 21:11
Porażka urzędu na całej linii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn