Od listopada trwają intensywne prace związane z przebudową targowiska miejskiego. Prace realizowane są zgodnie z planem i mają się zakończyć w maju tego roku. 

W ramach przeprowadzanej inwestycji powstał już budynek administracyjny. W tej chwili trwają tu prace wykończeniowe. Wylano już ławę fundamentową pod wiatę. Jej powierzchnia ma liczyć około 900 metrów kwadratowych. Układana jest kostka brukowa. Ogrodzenie targowiska jest wykonane w ponad 90 procentach. 

W ramach inwestycji ma także powstać nowa infrastruktura podziemna (sieć wod-kan i energetyczna). Będą też wyznaczone lokalizacje na posadowienie pawilonów handlowych, które będzie jednak trzeba sfinansować we własnym zakresie, ale w oparciu o przygotowany przez Zieleń Miejską projekt. Targowisko zastępcze funkcjonuje przy ul. 6 Dywizji Piechoty, między stacją benzynową MOYA a Zielenią Miejską. Koszt przebudowy targowiska to 8 milionów 300 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn