Mamy 1 miejsce w Polsce! 28 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się literacki ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX.

Konkurs FOX pomyślany jest jako forma intelektualnej zabawy językowej w której uczniowie przeczytali lekturę w języku angielskim a następnie rozwiązali test sprawdzający wiedzę. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod Patronatem Naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Udział wzięło 12 uczniów:

kategoria: KITTENS (klasy III, IV)

Nina Goleniowska

Wojciech Tatarski

Layla Harris

Ignacy Głusiński

kategoria: BUNNIES (klasy V, VI)

Dominika Michalczyk

Zuzanna Pilarczyk

Nadia Smaruj

Patryk Smaruj

kategoria: DUCKS (klasy VII, VIII)

Miłosz Wąsik

Julia Siemianczyk

Alicja Wicik

Aleksander Zieliński

Laureatką konkursu została Layla Harris z klasy IVA, która rozwiązała test na 100 procent. Layla rozwiązała test najlepiej w swojej kategorii wiekowej KITTENS, a także zajęła 1 miejsce w Polsce! Ogromne gratulacje dla Layli! Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn