"Kolacja na cztery ręce" to spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie, który już 04.06 odbędzie się o godz. 18:00 w Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Fikcyjne spotkanie dwóch wielkich kompozytorów – Bacha i Haendla w sztuce Paula Barza. Spektakl, obok niezwykłej znajomości epoki, pokazuje pełen pasji pojedynek dwóch wielkich osobowości. Dwaj muzyczni geniusze, dwa skrajnie różne charaktery. Miłośnik londyńskich salonów, bogaty i wpływowy, ulubieniec królów siada naprzeciwko skromnego, ale uznanego i szanowanego współtowarzysza. Urodzili się w tym samym roku, ale nigdy się nie spotkali. Czy pod wyszukanymi strojami i kunsztownymi perukami mogą się kryć zwykłe ludzkie słabości? Co wyniknie z tego spotkania? Przekonacie się Państwo oglądając „Kolację na cztery ręce” w znakomitym wykonaniu Katarzyny Ulickiej – Pydy, Piotra Krótkiego i Wojciecha Rogowskiego.

Reżyseria: Jan Tomaszewicz

Premiera: 14.04.2023

Autor: Paul Barz

Obsada: Katarzyna Ulicka – Pyda, Piotr Krótki, Wojciech Rogowski

Inspicjent: Ania Borej

Scenografia: Beata Jasionek

Kostiumy: Beata Jasionek

Przekład: Jacek St. Buras

Czas trwania spektaklu: 1h 15 min. (bez przerwy)

Realizacja w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich.

Bilety: 60zł (Normalny) / 50zł (Ulgowy/ Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na tobilet.pl

kolacja na cztery rece

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn