To jeden z największych i najważniejszych przeglądów działalności Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Polsce. W Kołobrzegu po raz dziesiąty zorganizowano Senioralia. Dzisiaj odbyły się inauguracja, wykłady i debata.

Dzisiaj w Regionalnym Centrum Kultury  odbyło się oficjalne otwarcie Senioraliów. Na uroczystości przybyło wiele reprezentacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Dni Seniora to przede wszystkim czas integracji, zabawy, ale także poważnych rozmów. 

Kołobrzeskie Senioralia to także trwająca dwa dni uroczystość, podczas której seniorzy przejmują władze nad miastem. Dlatego też podczas oficjalnego otwarcia wydarzenia prezydent Anna Mieczkowska wręczyła klucz do miasta. 

Obchody kołobrzeskich dni seniora potrwają do jutra. Na gości czeka szereg różnorodnych imprez opartych na wspólnej zabawie m.in. pokaz mody, czy prezentacje artystyczne. 

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
-2 # PTTK 2023-09-29 19:32
Wszystkiego najlepszego dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn