Pierwszy budynek i 31 mieszkań na osiedlu Witkowice miały być oddane do użytku na początku września. Niestety termin ten ciągle się wydłuża. Jak tłumaczy KTBS, wpływ na to mają problemy leżące po stronie wykonawcy.

Co z mieszkaniami na Witkowicach, kiedy będą gotowe dla mieszkańców? Skąd wynikają opóźnienia i czy to prawda ze są osoby które wypowiedziały umowy dotychczasowych najmów i za chwile mogą mieć problem? Takie pytania zadają zaniepokojeni mieszkańcy. Bo początkowo pierwsze mieszkania na osiedlu Witkowice miały być oddane do użytku na początku września. Mija drugi miesiąc, a mieszkania wciąż stoją puste. Wina jednak, jak informuje miasto, leży po stronie wykonawcy. Jak mówi Anna Mieczkowska, prezes Kołobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w najbliższych dniach ma poinformować opinię publiczną kiedy zostaną przekazane klucze do pierwszych mieszkań.

Przypomnijmy. Od 1 października do 30 listopada trwał nabór uzupełniający. Pierwszy wyłonił 89 najemców którzy zamieszkają w jednym ze 124 lokali. O dalszych szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn