Miasto wyłoniło firmę, która wykona dokumentację projektową budowy parkingu Park & Ride przy ul. 6 Dywizji Piechoty w Kołobrzegu. Na to zadanie wpłynęły 4 oferty. Wygrała firma z Krakowa.

Parking będzie się mieścił przy ulicy 6 Dywizji Piechoty na terenie Zieleni Miejskiej, w miejscu gdzie docelowo ma powstać Komunikacja Miejska. Ma on na celu odciążyć ruch w mieście i służyć przede wszystkim osobom wjeżdżającym do Kołobrzegu, które będą mogły tam zaparkować i przesiąść się w autobus Komunikacji Miejskiej. Dodatkowo znajdzie się tam stacja do ładownia samochodów elektrycznych oraz stacja dla rowerów. Na zaprojektowanie obiektu wpłynęły 4 oferty. Biorąc pod uwagę cenę, przedłożone preferencje i ocenę dotychczasowej współpracy z Gminą Miasto Kołobrzeg wybrano ofertę GRUPY WĘCŁAWOWICZ z Krakowa. Zaoferowana kwota brutto to 115 000 złotych.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn