Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Grupą docelową warsztatów są osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Na spotkaniu dowiesz się:

- jakie są formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

- jak wybrać najbardziej optymalną formę dla mojego pomysłu

- skąd w ogóle brać pomysły na biznes

- rejestracja JDG – kroki formalne

- podatki w firmie

- jak stworzyć plan działania dla startującego przedsiębiorcy.

Prowadząca warsztaty: Justyna Ratajczak – prawnik z wykształcenia, posiada ponad 17 letnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami i tymi, którzy nimi chcą zostać udzielając doradztwa biznesowego, prowadząc szkolenia, usprawniając procesy funkcjonujące w przedsiębiorstwach. Pracuje z firmami w obszarze obsługi prawnej i księgowej, tworzenia strategii marketingowych, tworzenia modeli biznesowych. W swoim wieloletnim doświadczeniu konsultowała już ponad tysiące projektów biznesowych dla funduszy inwestycyjnych w jednej z największej organizacji startupowej w Europie. W obecnej spółce, funduszu inwestycyjnym TBC Investment poszukuje startupów pod inwestycje oraz wspiera ich w tworzeniu biznesplanów pod inwestycje.

Planowany termin*: 22.11.2023r.

Godzina: 12:00-16:00 Miejsce: Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

Zapisy: https://portalprzedsiebiorcy.wzp.pl/#warsztaty

*Warsztat odbędzie się, jeśli zapisze się na niego min 7 a max 15 osób.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn