Cała reprezentacja spisała się bardzo dzielnie. Semapi Julia Iwan spotkała się w finale z reprezentantką Japonii. Ostatecznie Julia zdobyła wicemistrzostwo świata Karate Kyokushin.

Bardzo mocna dogrywka w pięknym stylu, niestety sędziowie decydują o zwycięstwie Japonkii. Julia Iwan zostaje wicemistrzynią świata Kyokushin Karate organizacji IKO World So-Kyokushin. Do strefy medalowej dostali jeszcze Natalia Hajn Szczytno oraz Marcin Świątek Szczecin.

Sensei Paweł Falko został doceniony przez japońskich Shihan oraz przez Shihan Cameron Quinn jako sędzia. Oprócz sędziowania walk eliminacyjnych miał możliwość sędziowania walk o 3 miejsce na mistrzostwach świata.

Cała reprezentacja Polski fenomenalnie spisywała się na macie jako zawodnicy i sedziowie. Cała kadra na każdym kroku wspierała się dopingowała i tworzyła wspaniałą atmosferę. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn