Wczoraj w Galerii Sztuki Współczesnej otwarto nową wystawę Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg. Ekspozycję będzie można oglądać do 15 marca.

Już po raz kolejny mogliśmy się przekonać jak rozwija się środowisko kołobrzeskich artystów. Wszystko za sprawą wernisażu wystawy prac Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg. Jak mówi Dariusz Kaleta, Stowarzyszenie nabrało wiatru w żagle, ponieważ liczy sobie już blisko 40 członków.

To już kolejna okazja aby podziwiać te piękne prace, które są wyrazem wieloletniej twórczej pracy wszystkich artystów Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg, mówiła Anna Mieczkowska.

Na wystawie możemy także podziwiać prace uczestników warsztatów terapii zajęciowej, podopiecznych Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu. 

Wernisaż uświetnił występ europejskiej klasy tenora Tomasza Krzysicy, który pochodzi z Kołobrzegu. Akompaniował mu Rafał Kowalczyk. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn