Największy przejazd kolejowy w naszym mieście czyli ten na ulicy Myśliwskiej zostanie wyremontowany. Podczas prac będzie on zamknięty i dla samochodów i dla pieszych. Pytanie jednak kiedy ta inwestycja ruszy? Bo jak nas poinformował rzecznik prasowy PKP PLK S.A., na pewno nie w maju, a takie informacje już się pojawiły. 

 

Modernizacja przejazdu na Myśliwskiej ma zwiększyć poziom bezpieczeństwa w tym miejscu. Jak sie dowiedzieliśy od rzecznika PKP PLK Karola Jakubowskiego na przejeździe kolejowo-drogowym wymieniona zostanie nawierzchnia drogowa, szyny oraz podkłady. Zamontowany zostanie także monitoring.

W trakcie remontu czyli przez 3, 4 tygodnie przejazd ma być zamknięty. I dla samochodów i dla pieszych. Zostaną wytyczone objazdy.

Koszt inwestycji i co dla Kołobrzegu kluczowe termin realizacji będzie znany po rozstrzygnięciu przetargu. Jak nam powiedział rzecznik PKP PLK, remont na pewno nie rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Przetarg ma się zakończyć w sierpniu, po jego rozstrzygnięciu mogą ruszyć prace.

 

<div id="videores">[hdvs videoid=1598]</div>

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn