Tak dla Kołobrzegu, pod takim hasłem, w sali widowiskowej RCK odbyła się wczoraj konwencja wyborcza KWW Anny Mieczkowskiej, podczas której prezydent przedstawiła swoje plany na kolejną kadencję.

Udało nam się zrobić bardzo wiele. Udało nam się osiągnąć wiele sukcesów, miasto zmieniło się i zmienia się wciąż. Programy polityki zdrowotnej, nowe tereny rekreacyjne,  tereny przekazane pod kulturę. To wszystko nie tylko poprawiało warunki życia naszych mieszkańców, ale to wszystko sprawiło, że mieszkańcy postrzegają dziś inaczej siebie i nasze miasto….mówiła wczoraj Anna Mieczkowska. Wczoraj, prezydent przedstawiła co jeszcze może się zmienić w naszym mieście. A obszarów tych zmian jest dużo, bo aż 10. Wśród propozycji jest darmowa Komunikacja Miejska, bezpłatna pierwsza godzina parkowania, nowe tereny zielone i parkingi, a także rozbudowana polityka zdrowotna. Program TAK dla Kołobrzegu obejmuje sferę życia osób zarówno starszych jak i młodych,a także szeroko pojęta kulturę.

 

Komentarze  
+5 # Janina Grygier 2024-02-28 06:46
Ład przestrzenny? Miała pani 5 lat, żeby tym się zająć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn