Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali sprawcę wielokrotnych przestępstw związanych z kradzieżami z włamaniem. 47-latek czuł się bezkarnie i nie spodziewał się, że znów odpowie za swoją przestępczą działalność.

Na początku listopada ub. r. do jednostki Policji w Kołobrzegu dotarło pierwsze zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego. Sprawca pozostawał nieznany, choć policyjni kryminalni mieli podejrzenia, kto mógł dopuścić się przestępstwa. Następnie do końca ubiegłego roku do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zgłoszono zawiadomienia dotyczące kradzieży portfela wraz z zawartością oraz kradzieży z włamaniem do szafki pracowniczej. Funkcjonariusze z referatu operacyjno-rozpoznawczego dzięki zebranym informacją i wytężonej pracy ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za te przestępstwa. 47-letni mieszkaniec Kołobrzegu nie spodziewał się patrolu policji, który niezwłocznie zatrzymał go na jednej z ulic w Kołobrzegu.

Mężczyznę przewieziono do KPP w Kołobrzegu, gdzie został przesłuchany i postawiono mu zarzuty związane z kradzieżami z włamaniem. 47-latek przyznał się do zarzucanych czynów. Mężczyzna był skazany wcześniej za tego typu przestępstwa, a w związku z tym, że znów popełniał kolejne czeka go surowsza kara, nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn