W wynajmowanym mieszkaniu trzymał narkotyki. 34-latek zatrzymany za posiadanie 200 g środków odurzających trafił do aresztu i już usłyszał zarzuty. Mężczyźnie grozić może nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Jednym z zadań kryminalnych z KPP w Kołobrzegu jest ujawnianie i zabezpieczanie nielegalnych substancji, a przede wszystkim zatrzymywanie i pociągnięcie do odpowiedzialności ich posiadaczy. Tym razem, dzięki swojej pracy, policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 34-letniego kołobrzeżanina. W trakcie przeszukania lokalu, który wynajmował, policjanci ujawnili plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Były to środki odurzające w ilości ponad 200 g. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie przyznał się do łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Czeka go teraz rozprawa sądowa na której może usłyszeć wyrok nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
+1 # Kg 2024-03-11 17:51
Znaczna ilość narkotyków to nie mniej niż 2 kg substancji aktywnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Elżbieta65 2024-03-11 18:19
A ile dostanie do odsiadki ? ( do 10 lat to rzecz względna )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn