Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę i rozbudowę blisko 200 - metrowego odcinka ulicy Wielkopolskiej w Kołobrzegu. Oferty można składać do 26 marca.

Projekt obejmuje przebudowę ulicy Wielkopolskiej w Kołobrzegu wraz z oświetleniem i kanalizacją deszczową. Długość odcinka przeznaczonego do remontu to ok. 190 metrów, od skrzyżowania z ulicą Mazowiecką do skrzyżowania z ulicą Kujawską.

Zakres inwestycji obejmuje przebudowę drogi - nawierzchni wraz ze zjazdami i wejściami do posesji, budowę drogi dla pieszych, wykonanie miejsc postojowych dla niepełnosprawnych, przebudowę kanalizacji deszczowej i przebudowę oświetlenia ulicznego. Odprowadzenie wód opadowych z przebudowywanej ulicy odbywać się będzie do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej. 

W związku z inwestycją konieczna także będzie korekta granic pasa drogowego. 

Oferty w przetargu na to zadanie można składać do 26 marca. Wyłoniony wykonawca będzie miał 180 dni na realizację inwestycji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn