Miasto rozstrzygnęło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę ulicy Giełdowej. Wybrano firmę z Koszalina.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa i przebudowa ul. Giełdowej w Kołobrzegu. W ramach inwestycji planowana jest przebudowa istniejącej drogi przy ul. Giełdowej (od Al. Jana Pawła II do ul. Armii Krajowej) w Kołobrzegu o łącznej długości blisko 300 m. Zadanie zakłada wykonanie jezdni z kostki granitowej ciętej płomieniowanej z krawężnikami po obu stronach, chodników z płyt granitowych, kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego oraz oświetlenia. Do Urzędu wpłynęły 2 oferty. Wybrano ofertę firmy z Koszalina – Autorska Pracownia Projektowa Bartosz Sontowski.

Komentarze  
+2 # IO 2024-04-16 14:07
O miejscach parkingowych ani słowa. Pewnie znowu wszystko osłupkują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn