Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na warsztaty dla nastolatków „Boję się. I co teraz? Czyli jak żyć pełnią życia pomimo lęku”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi, które uzewnętrzniły się w odpowiedziach udzielonych w anonimowej ankiecie przeprowadzonej wśród uczniów ZS Nr 1 im. H. Sienkiewicza, zapraszamy kołobrzeską młodzież do udziału w jednodniowych (do wyboru: 18 lub 19 kwietnia) warsztatach budujących świadomość i rozumienie emocji (ze szczególnym uwzględnieniem lęku) w oparciu o teorię ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poprzez doświadczenie nauczyć się adaptacyjnej postawy wobec swoich myśli i uczuć, aby żyć w zgodzie z osobistymi celami i wartościami. Warsztaty poprowadzi Miram Białek – magister psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, psychoterapeutka prowadzącą terapie indywidualne dorosłych i młodzieży oraz terapię rodzin.

Miriam pracuje integracyjnie w podejściach systemowym i humanistycznym (Gestalt), wykorzystując również techniki poznawczo-behawioralne oraz ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).

Zapisy na warsztaty należy kierować na adres mailowy: j.dziedziura@2lo.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn