W Laboratorium Kultury Adebar odbyło się kolejne spotkanie poświęcone oddolnym inicjatywom związanym z naszym finałem w konkursie o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

Swoje pomysły prezentowali mieszkańcy, ludzie kultury, aktywiści społeczni, działacze, a także przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

Wszystkie projekty wpisują się w ideę "małego centrum świata" profesora Krzysztofa Czyżewskiego - pisarza, reżysera, animatora działań międzykulturowych, współtwórcy Ośrodka "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach, Fundacji Pogranicze oraz Międzynarodowego Centrum Dialogu w Krasnogrudzie, twórcą idei "małych centrów świata" oraz jednego z kołobrzeskich ekspertów ESK.

 

Komentarze  
0 # Rico 2024-04-19 10:52
Zalatuje lewicowością.Co to ma wspólnego z kulturą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn