Miejskie Wodociągi i Kanalizacja zawiadamiają odbiorców wody przy ulicy Kamiennej i Bogusława X w Kołobrzegu, że w związku z wykonaniem niezbędnych prac, wstrzymany zostanie dopływ wody.

"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu, zawiadamia odbiorców wody przy ulicy: Kamiennej i Bogusława X w Kołobrzegu, że w związku z koniecznością wykonania nowobudowanej sieci wodociągowej na wniosek wykonawcy realizującego budowę sieci wodociągowej w ul. Kamiennej w Kołobrzegu, w dniu  24.04.2024 r. od godz. 09:00 do godz. 12:00 ZOSTANIE WSTRZYMANY DOPŁYW WODY.  

W wyniku prowadzonych działań wystąpią chwilowe spadki ciśnienia oraz lokalne zmętnienia wody. Za powyższe utrudnienia przepraszamy Odbiorców wody.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn