W tym roku mieszkańcy ponownie mogą głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Lista złożonych propozycji znajduje się na stronie internetowej.

W ubiegłym roku radni przyjęli projekt uchwały dotyczący przywrócenia po roku przerwy Budżetu Obywatelskiego. Miasto pozostało przy pomyśle projektu ogólnego, ogólnomiejskiego, bez podziału na dzielnice. Minimalna wartość zgłaszanego projektu to 50 000 zł, natomiast  maksymalna 500 000 zł. Aktualnie zakończyła się ocena formalno – merytoryczna złożonych wniosków, a na stronie internetowej bo.kolobrzeg.pl ukazała się lista projektów dopuszczonych do głosowania. Odwołanie można złożyć do 13 maja. Głosowanie ruszy 31 maja i potrwa do 13 czerwca. Projekt wymaga poparcia 15 mieszkańców innych niż wnioskodawca. Zagłosować możemy raz.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn