Policjanci prewencji podczas kontroli rowerzysty ujawnili przy nim narkotyki. 33-latek miał w plecaku prawie 200 g zabronionych substancji przez co usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją prokuratury wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji KPP Kołobrzeg, a szczególnie Ogniwa-Patrolowo Interwencyjnego KPP w Kołobrzegu to policjanci, którzy przez okrągłą dobę dbają o bezpieczeństwo na ulicach miasta i gmin w powiecie. Policjanci tego pionu realizują swoje zadania związane głównie z prewencją kryminalną, a więc zapobieganiem i zmniejszeniem ilości przestępstw.

Wczorajszej nocy funkcjonariusze OPI KPP Kołobrzeg podczas patrolu miasta zauważyli jadącego rowerem mężczyznę. Cyklista miał ze sobą plecak i bardzo się spieszył. Policjanci wylegitymowali 33-latka i dokonali kontroli bagażu. W jego plecaku mundurowi znaleźli popakowane w porcjach znaczne ilości substancji zabronionych, takich jak amfetamina i metamfetamina.

33-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Został przesłuchany i już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozić mu może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn