Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Lewicy z udziałem Włodzimierza Cimoszewicza, podczas której przedstawiono kandydatów z naszego okręgu do Parlamentu Europejskiego.

Według Jacka Kusia to fundamentalny moment, ponieważ premier Włodzimierz Cimoszewicz jest współautorem tego, że jesteśmy w Unii Europejskiej. 

Włodzimierz Cimoszewicz znajduje się na pierwszym miejscu listy Lewicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu zachodniopomorsko-lubuskim. Podczas wczorajszej konferencji prasowej w Hotelu Centrum zachęcał do udziału w wyborach. To są wybory naprawdę istotne, zwłaszcza dzisiaj, kiedy w Europie i wokół Europy jest bardzo dużo trudnych problemów, które niosą w sobie zagrożenia, mówił podczas konferencji Włodzimierz Cimoszewicz.

Według Włodzimierza Cimoszewicza,od tego czy ludzie rozumieją o co chodzi w tych wyborach zależy ostateczny wynik tychże wyborów i zależy ostateczna polityka Parlamentu Europejskiego.

Jak mówił Jacek Kuś, głosowanie na kandydatów z listy Lewicy, da gwarancję tego, że pozostaniemy w Unii Europejskiej.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. 

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+1 # aTomek 2024-05-23 01:29
Ten Pan jest ostatnim autorytetem na który powinniśmy zwracać uwagę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # dla dzieci dobra 2024-05-23 20:09
Potrzeba Nam Kołobrzeżanom w prastarym Grodzie Słowian Kolobrzegu
Prawdziwych Polaków jak Pan Cimoszowycz
Bravo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn