Miasto przypomina, że od 1 czerwca Komunikacja Miejska będzie całkowicie bezpłatna dla posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. 

To kolejny krok mający na celu zmniejszenie ruchu samochodów w mieście uzdrowiskowym. Co najważniejsze, nie będzie potrzeby wyrabiania bezpłatnego biletu elektronicznego, ponieważ zostanie on zintegrowany z Kołobrzeską Kartą Mieszkańca, co w praktyce oznacza, że jej posiadacz, wsiadając do autobusu będzie używał KKM jako bezpłatnego biletu, wystarczy zbliżyć ją do czytnika. Zintegrowanie bezpłatnego biletu z KKM dla wszystkich mieszkańców Kołobrzegu ma być najwygodniejszym i najlepszym rozwiązaniem, które może zachęcić do korzystania z przejazdów Komunikacją Miejską. Magistrat pracuje również nad tym aby usługa była dostępna poprzez aplikację Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. W przyszłym tygodniu więcej szczegółów.

Poniżej film instruktażowy przygotowany przez miasto.

 

Komentarze  
+1 # aTomek 2024-05-23 01:27
Dziękuję nie skorzystam i innym też odradzam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Sandra. 2024-05-23 08:48
Dziękuję. Chętnie skorzystam, nie trzeba mieć biletu elektronicznego. A karta również przyda się na bezpłatne wejście na molo i inne zniżki w barach, restauracjach.. które zgłosiły się do programu. :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn