Minął miesiąc od kiedy mieszkańcy posiadający Kołobrzeską Kartę Mieszkańca mogą bezpłatnie korzystać z Komunikacji Miejskiej. I jak się okazało zainteresowanie darmowymi przejazdami jest duże.

Od  1 czerwca mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów Komunikacją Miejską. Warunkiem jest posiadanie Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Jej posiadacz, wsiadając do autobusu może użyć KKM jako bezpłatnego biletu, wystarczy zbliżyć ją do czytnika. Według prezydent zintegrowanie bezpłatnego biletu z KKM dla wszystkich mieszkańców Kołobrzegu miało być najwygodniejszym i najlepszym rozwiązaniem zachęcającym do korzystania z przejazdów Komunikacją Miejską. I tak też się stało. W porównaniu do czerwca ubiegłego roku Komunikacja Miejska zanotowała 20 - procentowy wzrost kasowań bezpłatnych. Skasować można się także poprzez aplikację Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca skanując kod QR znajdujący się w autobusie. Jak zapowiedział Michał Jaczyński naklejek z kodem QR w autobusach ma być jeszcze więcej, podobnie jak kasowników.

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn