Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wziął udział w uroczystej konferencji podsumowującej tegoroczną Rywalizację o Rowerową Stolicę Polski 2024.

Zajęliśmy 3 miejsce w Polsce wśród miast do 50 tysięcy mieszkańców! Nagrodę w imieniu Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg odebrał zastępca dyrektora MOSiR-u Robert Szpak, który został również zaproszony do panelu dyskusyjnego, w którym poruszone zostały kwestie działań koordynatorów w swoich miastach/gminach.

W ogólnej rywalizacji zajęliśmy kolejny raz wysokie VII miejsce, a więc nadal w ścisłej czołówce. Warto zaznaczyć, że w tym roku do rywalizacji Gmin przystąpiła również Gmina Kołobrzeg, która we wcześniejszych latach naturalnie kręciła dla Kołobrzegu.

Gratulujemy również Gminie Białogard wysokiej pozycji w rywalizacji gminnej i dziękujemy za wspólny Rajd Przyjaźni! Mamy głowy pełne pomysłów na przyszły rok i naładowani pozytywną energią czekamy na rok 2025.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn