Już 13 maja w piątek na Stadionie Miejskim im. S. Karpiniuka, odbędzie się wielki rewaz pomiędzy drużyną Media i Przyjaciele, a kołobrzeskimi Samorządowcami. Cel ponownie ten sam: pomoc 6-letniemu Krzysiowi w walce z autyzmem, z którym boryka się od drugiego roku życia. 

Dodajmy, że 16 października 2015 w pierwszym meczu Media i Przyjaciele wygrały 2:1 ! (gole strzelali Przemysław Polanin i Mateusz Ruzik drużyna Mediów i Rafał Mroczek dla drużyny Samorządowców) W tym roku, również nie zabraknie znanych osobistości takich jak choćby Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański, którzy ponownie zasilą szeregi Samorządowców oraz Rober Moskwa i Piotr Reiss. Ci drudzy gościnnie wspomogą ekipę kołobrzeskich Mediów. Całość widowiska okrasi swoją osobą Tomasz Jachimek. Przyjęta formuła meczu to 4 razy 15 minut. Przed meczem jak i w jego przerwach odbędzie się mnóstwo atrakcji, w tym licytacje, występ zespołu MORKA z Ustronia Morskiego, mecz Akademi Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, turniej CRAZYBALL. ZAPRASZAMY 13 MAJA GODZ. 16:00 STADION MIEJSKI IM. SEBASTIANA KARPINIUKA W KOŁOBRZEGU !!! ZAGRAJMY RAZEM DLA KRZYSIA !!!

Plakat333

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn