Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarzem Tomem Justyniarskim, autorem nowo wybranej lektury szkolnej pod tytułem "Psie troski" - książki o przyjaźni chłopca i psa ze schroniska.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 10 czerwca o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu przy ul. Arciszewskiego 20.

"Psie troski" zajęły pierwsze miejsce w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej - "Wybierzmy wspólnie lektury" i zostały lekturą szkolną. Wyprzedziły nawet "Harrego Pottera"! Wcześniej stanęły na podium w konkursie RMF FM na "Najpiękniejszą książkę dla Dzieci i młodzieży". Co to jest przyjaźń, jak dbać o przyjaźń i miłość, jak spełniać swoje marzenia, jak pomagać zwierzętom, jak myślą i funkcjonują zwierzęta? - o tym opowie pisarz Tom Justyniarski. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn