W Kołobrzegu odbędą się diecezjalne obchody 1050. rocznicy chrztu Polski. Czekają nas spore utrudnienia w ruchu drogowym. Urząd Miasta informuje:

 

W dniach 10 – 11 czerwca 2016 r. odbędą się w Kołobrzegu diecezjalne obchody 1050.rocznicy chrztu Polski, których współorganizatorem jest Miasto Kołobrzeg. W tych dniach wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

10 czerwca 2016 r. w godz. 17.30 – 17.45 odbędzie się przemarsz ulicami miasta ze Skweru Pionierów (ul. Sybiraków – aleja przy Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego, Armii Krajowej i Katedralna) do Bazyliki Mniejszej, w której udział wezmą uczestnicy diecezjalnego kongresu ruchów i stowarzyszeń.

11 czerwca 2016 r. odbędą się główne uroczystości w Bazylice Mniejszej. Zmiany w organizacji ruchu drogowego będą polegać na:

a) zamknięciu ul. Armii Krajowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Łopuskiego do skrzyżowania z ul. Narutowicza,

b) zamknięciu Placu Ratuszowego od skrzyżowania z ul. Giełdową,

c) zamknięciu ul. Katedralnej na odcinku od ul. Dubois do ul. Rzecznej,

d) zamknięciu ul. Wąskiej,

e) zamknięciu ul. Narutowicza,

f) zamknięcie ul. Śliwińskiego – lokalizacja parkingu dla autokarów.  Zamknięcie ww. ulic w godzinach od 9.00 do 18.00.

W dniach 10 – 11 czerwca 2016 r. będzie zamknięta ul. Armii Krajowej (od Narutowicza do Katedralnej) w czasie od 10 czerwca od godz. 6.00 do 11 czerwca do godz. 24.00

 

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

[hdvs videoid=1843]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn