Lodowisko już otwarte
W tym roku lodowisko wróciło do swojej dawnej lokalizacji – na tory łucznicze MOSiR, jednak w nowej zadaszonej formie. Na łyżwach pojeździmy do 28 lutego.
Kołobrzeg rozpoczął sezon na jazdę na łyżwach i podobnie jak w ubiegłym roku lodowisko jest zadaszone. Zmianą jest za to lokalizacja – atrakcja wróciła bowiem na teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i jak można było się przekonać od początku cieszy się powodzeniem. Lodowisko jest czynne od poniedziałku do niedzieli od 09:00 do 22:00. Na łyżwach pojeździmy do 28 lutego. Mieszkańcy posiadający KKM mogą korzystać ze zniżek. Niestety od wczoraj na lodowisku miała miejsce awaria i było ono nieczynne jednak już od jutra powinno funkcjonować normalnie.





Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl