2 lipca na Ogrodach odbędzie się turniej piłki nożnej. Organizatorzy zapraszają do sportowej rywalizacji dzieci i młodzież z całego miasta i powiatu. 

Turniej odbędzie się 2 lipca 2016 roku, o godzinie 11, na kompleksie boisk wielofunkcyjnych na osiedlu "Ogrody".

W zawodach mają prawo startu drużyny do 7 osób (4 zawodników w polu + bramkarz + 2 osoby rezerwowe). Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: 2000 i młodsi oraz 2003 i młodsi i zostaną przeprowadzone systemem gry każdy z każdym.

Turniej odbywa się według przepisów PZPN dla piłki nożnej. Z wyjątkami: - na boisku łącznie z bramkarzem może znajdować się 5 zawodników - czas gry 2x 8 min (z 3 min. przerwą) - zmiany systemem hokejowym - gra bez spalonego - rzut karny z 9 m - odległość od piłki w momencie wykonywania rzutów wolnych 5m - auty wybijane nogą - sędzia może ukarać zawodników karami: 2 minutową, 5 minutową oraz czerwoną kartką.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia zawodów telefonicznie przez Kamila Barwinka (tel. 782 168 237) oraz w dniu zawodów na miejscu od godziny 10:30 do godziny 10:50. Informacji udziela Kamil Barwinek (tel. 782 168 237).

Krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja piłki nożnej to najważniejsze cele turnieju.  

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn