Straż Pożarna w Kołobrzegu ma dzisiaj pełne ręce roboty. Silny wiatr daje się we znaki. Powalone drzewa, połamane konary - z tym walczą strażacy.

Pracują strażacy zawodowi i ochotnicy. Od rana do godziny 18.30 Straż Pożarna interweniowała 30 razy. Największym problemem są gałezie i konary, które albo się połamały albo nadłamały, i niebezpiecznie wiszą na drzewach. Strażacy usuwają zarówno je, jak i całe drzewa, które powalił wiatr.

W Kołobrzegu drzewa uszkodziły też dwa auta. Jedno poważnie.

Ulice Myśliwska, Koszalińska, Arciszewskiego, Katedralna, Okopowa, Rzeczna to tyko kilka miejsc, gdzie niezbędna była pomoc.

Interwencje Straży dotyczą także obluzowanych konstrukcji dachów. Do tego w powiecie doszło do dwóch wypadków drogowych. Wszędzie tam potrzebni są strażacy.

Silny wiatr ma się utrzymywać jeszcze kilka godzin.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook