W niedzielę kołobrzeskie molo zapełniło się tłumem aktywnych wczasowiczów, którzy pod czujnym okiem Joanny Jabłczyńskiej odbyli poranny trening.

Aktorka motywowała plażowiczów do porzucenia leżaków i rozpoczęcia dnia od porządnej dawki ruchu i endorfin. Joanna Jabłczyńska rzuciła wczasowiczom nie lada wyzwanie w postaci porannego biegu brzegiem plaży. Pomimo ambitnego celu, chętnych na jego zrealizowanie nie zabrakło! Pozytywne poruszenie, jakie wywołała aktorka w miniony weekend w Kołobrzegu miało swój szczytny cel – pomoc niepełnosprawnym dzieciom w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Joanna Jabłczyńska już od czterech lat wspiera akcję i jak sama przyznaje, liczba osób zaangażowanych w aktywne pomaganie stale rośnie – Ambasadorką akcji jestem od samego początku i widzę, że coraz więcej ludzi się w nią włącza, co mnie bardzo cieszy, powiedziała aktorka. Ten entuzjazm doskonale widać w Kołobrzegu. Nawet na plaży pojawia się coraz więcej osób w koszulkach akcji. Jak podkreśla aktorka, do wspólnego zbierania kilometrów warto zachęcić swoich bliskich i znajomych. Tym bardziej, że w nadchodzących dniach na uczestników akcji czeka kolejne kilometrowe wyzwanie – Zaczęliśmy właśnie trzeci etap akcji i mamy do zebrania 50 milionów kilometrów – jedna osoba, chociażby najbardziej ambitna, tego nie zrobi, więc musimy działać w grupie! Namawiajmy znajomych, przyjaciół i rodzinę. Pamiętajmy, że nie dość, że robimy coś dobrego dla innych, to robimy też coś dobrego dla siebie. Do aktywnego pomagania i wspólnego trenowania aktorka zachęcać będzie także podczas kolejnych etapów akcji, których łącznie jest osiem. W Kołobrzegu cel został już osiągnięty – kolejni wczasowicze i mieszkańcy miasta dołączyli do drużyny aktywnie pomagających! Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób, na koniec ubiegłego tygodnia licznik kilometrów akcji wskazywał już niemal 40 milionów! Ale na tym jeszcze nie koniec. Aby cel został osiągnięty, do 31 lipca uczestnicy akcji powinni zebrać jeszcze 10 milionów kilometrów. Dlatego w najbliższe weekendy strefa T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami odwiedzi kolejne nadmorskie kurorty, będzie m.in. w Mielnie, Darłowie, Ustce i Władysławowie, by tam zachęcić kolejne osoby do włączenia się do akcji. A pomagać może każdy – wystarczy pobrać na swojego smartfona aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i włączać ją podczas spaceru, biegania, jazdy na rowerze, rolkach lub wózku inwalidzkim. Więcej Informacji na temat akcji jest dostępnych na stronie kilometrami.pl.

 

JABLCZYNSKA4

JABLCZYNSKA3

JABLCZYNSKA2

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn